Винайшли квадрокоптер, який зможе заряджатися з космосу

Квадрокоптер, який зможе отримувати енергію від лазерного променя, згенерованого на землі, в повітрі або в космосі, недавно винайшли в Росії. Про можливості приладу йдеться в патенті, поширеному Федеральним інститутом промислової власності.
“Електромагнітне випромінювання від системи генерації лазерного випромінювання, розміщеного на наземній, повітряній або космічній станції управління, системою формування та наведення формується в лазерний пучок з заданими параметрами і за допомогою системи пошуку, стеження і наведення направляється на корпус квадрокоптера”, – йдеться в патенті, який отримала ракетно-космічна корпорація Енергія.
Випромінювання лазерного пучка направляється в фотоелектричні перетворювачі, проходить через фотоелементи і на виході перетворюється в фотоелектричний струм. Він, своєю чергою, перетворюється на змінний, який необхідний для електромоторів, що приводять гвинти в рух.
“В процесі льотної експлуатації квадрокоптера одночасно з перетворенням електромагнітної енергії лазерного пучка в електроенергію йде також процес теплообміну”, – йдеться в документі. В результаті одна частина тепла йде в повітряний простір, інша – розподіляється по поверхні, потрапляючи на затінені поверхні корпусу. Таким чином забезпечується більш рівномірний розподіл температури по пластинах.
Квадракоптер може застосовуватися в різний час доби на відміну від конструкцій, які перетворять сонячну енергію. Він призначений для використання в ситуаціях, де не потрібні високі швидкості польоту, але потрібна великий час зависання над об’єктом дослідження.
Джерело: ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *