Міський автотранспорт в Україні замінять електротранспортом

Міністерство інфраструктури планує поступову відмову в містах від автобусів і мікроавтобусів на двигунах внутрішнього згоряння на користь тролейбусів, трамваїв і електромобілів. Про це в понеділок, 5 жовтня, заявив  міністр Владислав Криклій.

За його словами, громадський електротранспорт – важлива частина розвитку електромобільності, над концепцією якого зараз працює Мінінфраструктури.

“За участю місцевих держадміністрацій ми з вами повинні забезпечити поетапну заміну автомобільного транспорту на електротранспорт, зокрема шляхом залучення кредитів на сприятливих умовах і вдосконалення законодавства”, – заявив Криклій.

Він нагадав, що розвиток електротранспорту передбачено вже прийнятою національною транспортною стратегією до 2030 року.

Крім цього, міністерство працює над змінами до державних будівельних норм щодо планування і забудови територій, які передбачають обов’язкове розміщення зарядних станцій на всіх дорогах загального користування та на автозаправних комплексах.

Таким чином можна розширити використання електромобілів для міжміських поїздок і стимулювати приріст їхніх продажів в Україні. “Звичайно, ми повинні стимулювати і надавати допомогу, в першу чергу, українському виробнику”, – уточнив Криклій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *