У США достроково проголосували 100 млн виборців

На виборах президента США достроково проголосували рекордні понад 100 млн виборців. Про це повідомляє CNN у вівторок, 3 листопада.
Дострокові голоси складають більш як 47% від загального числа виборців. При цьому в 21 штаті і Вашингтоні проголосували вже більше половини виборців, а мінімум у шести штатах – Техасі, Гаваях, Неваді, Вашингтоні, Арізоні і Монтані – явка вже перевищила загальну явку на виборах 2016 року.
Крім того, ще в семи штатах достроково проголосували близько 90% виборців, які в цілому взяли участь у голосуванні в 2016 році. Це Північна Кароліна, Орегон, Колорадо, Нью-Мексико, Джорджія, Флорида і Теннессі. У загальнонаціональному вимірі, ці понад 100 млн бюлетенів становлять вже 73% від всієї явки на президентських виборах 2016 року.
У той же час, лише трохи менше половини виборців, що проголосували достроково – з 16 штатів, які вважаються “ключовими” у визначенні переможця президентських виборів.
Відзначимо, що така ситуація зумовлена ​​епідемією коронавірусу, яка забрала в США життя понад 230 тисяч людей.
Нагадаємо, що раніше Байден переміг на дільниці, що відкривала вибори в США. Всі п’ятеро жителів селища відразу після півночі проголосували за кандидата від Демократичної партії.
Також у Білому домі розповіли, на що сподівається Трамп. Трамп упевнений, що опитування за поточною президентською кампанією помилкові, як і в 2016 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *