Путін і Меркель обговорили Карабах і Україну

Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили ситуацію в Україні та Нагірному Карабасі. Про це. за підсумками їхньої телефонної розмови, повідомила прес-служба Кремля у понеділок, 7 грудня.
“Володимир Путін інформував про вжиті посередницькі зусилля з метою припинення військових дій, а також про діяльність російських миротворців, розгорнутих на прохання Баку і Єревана уздовж лінії зіткнення і Лачинського коридору”, – сказано в повідомленні про обговорення Карабаху.
Путін і Меркель також акцентували увагу на тому, що важливо вирішити в Карабасі насущні проблеми населення, яке постраждало від сутичок.
“У зв’язку з цим наголошено на необхідності підключення спеціалізованих міжнародних структур до роботи, якою займається створений Росією Центр гуманітарного реагування”, – додали в Кремлі.
Крім того, політики обговорили врегулювання в Україні – вони відзначили, що в цілому дотримується перемир’я, введене в липні.
“Разом з тим висловлена ​​заклопотаність у зв’язку з відсутністю прогресу в реалізації політичних аспектів Мінських домовленостей 2015 року, а також рішень “нормандської четвірки”, прийнятих рік тому на саміті в Парижі”, – заявляють у Кремлі і додають, що під час телефонної розмови” знову вказано на безальтернативність мінських угод як основи врегулювання”.
“Підтверджено намір продовжити спільну роботу в нормандському форматі, в тому числі, по лінії політрадників лідерів Росії, ФРН, Франції та України”, – резюмували в Кремлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *