Нафта дешевшає на очікуваннях від зустрічі ОПЕК+

Світові ціни на нафту еталонних марок почали знижуватися після впевненого зростання напередодні. Про це свідчать дані торгів вранці в четвер, 17 вересня.
У середу ринок підтримали дані про зниження запасів нафти в США. Але сьогодні інвестори очікують онлайн-зустрічі моніторингового міністерського комітету ОПЕК+.
Так, листопадові ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures впали на $ 0,55 (1,59%) – до $ 41,55 за барель. За підсумками торгів в середу ці контракти подорожчали на $ 1,69 (4,2%).
Вартість ф’ючерса на WTI на жовтень в електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на $ 0,68 (1,69%) – до $ 39,48 за барель. У середу ф’ючерси піднялися в ціні на $ 1,88 (4,9%).
Спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI складає $ 2,07 на користь Brent.
Аналітики очікують, що засідання моніторингового міністерського комітету ОПЕК+ не приведе до значних змін, а учасники зустрічі сконцентруються на контролі дотримання угоди зі скорочення видобутку.
На думку аналітика AxiCorp Стівена Іннса, від зустрічі не варто очікувати “нічого, що могло б вивести нафтовий ринок з нинішнього спаду і підштовхнути Brent назад до $ 45 за барель”.
Джерело: Інтерфакс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *