В Україні поновили карантинні зони

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила зони карантину в Україні. Відповідне рішення комісія прийняла в п’ятницю, 30 жовтня.
Рішення набере чинності наступного понеділка.
“Червона” зона
До цієї зони увійшли: Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.
Дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів. В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, вузам.
В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.
У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.
“Помаранчева” зона
У цю зону увійшли: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Авдіївка, Мукачеве, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Лисичанськ, Львів, Одеса, Гадяч, Тернопіль, Херсон, Черкаси.
Таким чином, Тернопіль, який був у “червоній” зоні, потрапив у “помаранчеву”.
За рішенням комісії, майже вся Україна в “помаранчевій” зоні.
У цій зоні забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін у дитячі табори.
Також забороняються масові заходи за участю понад 20 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.
“Жовта” зона
У цю зону увійшли: міста Гола Пристань, Каховка і Нова Каховка.
Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають “кризові” послуги; проведення масових заходів за участю понад 30 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.
“Зелена” зона
У цю зону входять тільки Горностаївський і Скадовський райони Херсонської області. Масковий режим у приміщенні; соціальна дистанція в громадському транспорті. Забороняється проведення масових заходів за участю понад 50 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00, спортивні заходи з глядачами (виняток: міжнародні матчі за погодженням МОЗ).
Нагадаємо, в Україні зафіксували 8312 нових випадків коронавірусу за добу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *