У Празі відкрили перший готель для хворих на Covid

У столиці Чехії відкрили перший готель, який буде приймати тільки хворих на коронавірус.

Чотиризірковий готель розташований в центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels. Він розрахований на людей, які в подорожі дізналися про те, що хворі, а також хворих жителів столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома.

Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест – розміститися, маючи тільки підозру, не підтверджену аналізом, неможливо.

“Готелі зараз порожні, а багатьом людям нікуди подітися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне”, – пояснює представник компанії. За її словами, перші дні роботи в новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу.

Обслуговування клієнтів в “коронавірусному” готелі організовано повністю безконтактно. У самому готелі спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені в дверях кімнат.

Дистанційно можна замовити їжу на кухні, а також замовити страви або ліки через службу доставки.

За правилами готелю, гостям можна буде перебувати за межами свого номера – за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал готелю, який забезпечує прибирання і роботу кухні, працює в захисних костюмах.

Кімнати після виїзду клієнтів будуть залишатися порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікуватися. У загальних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щодня.

Згідно з даними Асоціації готелів і ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги – під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах – близько 30%. З березня припинили роботу близько 10%.

Джерело: Novinky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *