МОЗ запропонувало нові карантинні обмеження

Міністерство охорони здоров’я пропонує Кабінету міністрів посилити карантин в Україні. Про це на брифінгу в четвер, 5 листопада, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
За його словами, МОЗ хоче, щоб у торгових центрах працювали тільки магазини, щоб люди могли купити собі речі і це не впливало на економіку країни.
Також уряд проситимуть заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність спортивних залів, басейнів.
“Заборонити діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних норм, що прописані в постанові. Це дозволить контролюючим органам застосовувати заходи адміністративного впливу та карати саме тих, хто порушує норми, а ті, хто дотримуються, щоб могли працювати”, – розповів Ляшко.
МОЗ рекомендує закладам ввести час для обслуговування літніх людей – від 10:00 до 12:00. Ляшко уточнив, що це рекомендація і вона не забороняє людям похилого віку відвідувати установи і в інший час. За його словами, саме у людей у ​​віці 60+ найбільш важкий перебіг коронавірусної хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *