Україна оновила список країн червоної зони

Міністерство охорони здоров’я України в п’ятницю, 16 жовтня, оприлюднило оновлений список країн у червоній і зеленій зонах.
Так, до червоної зони віднесено 44 країни, у тому числі 15 держав, щодо яких немає даних щодо поширення коронавірусної інфекції.
Зокрема, до країн червоної зони віднесені відкриті для українських туристів Вірменія, Словенія, Ірландія, Великобританія, США, Багамські острови, Чорногорія, а також закриті для українських туристів Іспанія, Франція, Чехія, Ізраїль, Молдова.
До країн зеленої зони віднесені відкриті для українських туристів Албанія, Болгарія, Сербія, Північна Македонія, Ірак, Іран, Туреччина, Єгипет, Казахстан, Білорусь, Сейшельські острови, Коморські острови, Мальдіви, Кенія, Мексика, а також закриті для українських туристів Росія, Італія, Канада, Грузія, Польща, Китай, Німеччина, Кіпр і Туніс.
В Україні показник захворюваності за останні 14 днів на 100 тисяч населення становить 176,5.
Раніше в МОЗ повідомили, що в Україні ще не пік захворюваності і ситуація буде погіршуватися.
Відзначимо, за минулу добу в Україні зафіксовано черговий рекордний добовий приріст COVID-19 – 5 992 випадки. Усього за час пандемії виявлено 287 231 хворого. При цьому кількість померлих зросла до 106. Загальна кількість жертв пандемії досягла 5 408.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *