Зеленський назвав порти, які готуються до концесії

Влада України розглядає можливість передачі в концесію портів Чорноморськ і Бердянськ, а також приватизацію ще трьох інших портів. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході офіційного візиту до Австрії.
Він зазначив, що буде радий бачити представників Австрії в конкурсах на концесію портів і приватизації державних банків України.
Він додав, що в рамках свого візиту запросить австрійські компанії впроваджувати досвід, технології та інвестиції в крупні проекти в Україні: будівництво нових автодоріг, тунелів, гірськолижну інфраструктуру, енергетику, переробку сміття і багато інших напрямків.
Зеленський також звернув увагу на проект продовження широкої залізниці від Ужгорода через територію Словаччини до Відня. “Цей маршрут значно спростить і прискорить транзит товарів з країн Азії до Австрії і країни ЄС”, – зазначив він.
Зеленський також повідомив про особисту підтримку міжнародних інвесторів і нагадав про проект так званих інвестиційних нянь, завдяки якому кожен іноземний інвестор, готовий вкласти 30 мільйонів доларів, отримує вигідні умови сплати ПДВ, державні гарантії та окремого менеджера.
“Ми ставимося до кожного інвестора, як до перлини. Я сам часто зустрічаюся, якщо виникають проблеми, і контролюю їх вирішення”, – підкреслив Зеленський.
Він також повідомив, що до Верховної Ради вже внесений законопроект про внутрішній водний транспорт, який створить додаткові стимули для залучення інвесторів.
Джерело: Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *