Зеленський анонсував режим paperless

У наступному році Україна почне входити в режим paperless – усі адміністративні послуги будуть цифровими. Про це в понеділок, 5 жовтня, заявив президент Володимир Зеленський на презентації  нових проектів додатка Дія.
Він нагадав, що онлайн вже можна отримувати дозволи від забудовника, реєструвати ФОП, реєструвати дитину в e-малятко, користуватися цифровими правами і цифровим паспортом, з яким можна подорожувати або відкрити банківський рахунок онлайн.
“Це – лише десята частина наших великих планів … 100% послуг будуть онлайн, а бюрократія і корупція стануть нетиповим явищем”, – заявив президент.
“Від мене є невеликий спойлер: 2021 рік стане початком входження країни в режим paperless. Тобто ніяких більше паперів. Це стосується всіх державних органів. Ні одна державна установа не зможе вимагати від українців ніяких довідок, виписок або інших нескінченних папірців, необхідних для отримання тих чи інших державних послуг. Ми розуміємо, що створення цифрової держави – це складний, важливий шлях. Він супроводжується опором системи, застарілим законодавством, скепсисом, іноді невір’ям. Але це проходили всі сміливі революційні проекти світу”, – сказав Зеленський.
Він відзначив, що рік тому “держава в смартфоні” було тільки мрією.
“Сьогодні, коли мобільним додатком Дія користуються п’ять мільйонів громадян України, це вже точно початок нової реальності. Реальності, де Україна буде цифровою, сучасною – комфортною для людей. Цей рух вже не зупинити. Цей шлях вже незворотній”, – сказав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *