ЄС офіційно попередив українського міністра

Посольство Євросоюзу в Україні направило в.о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету офіційне попередження через його плани перетворення в Міністерстві. Про це в четвер, 29 жовтня, повідомило видання Європейська правда з посиланням на дипломатичні джерела.
За їхніми даними, Шкарлет представив уряду проект рішення про зміну структури Міністерства, що передбачає ліквідацію всіх директоратів, фінансування яких забезпечує Євросоюз.
Запропоновані головою Міносвіти зміни порушують не тільки зобов’язання України для отримання нового кредиту ЄС, відзначає видання. Тому проект рішення Міністерства було відхилено урядовим комітетом.
У свою чергу, представництво ЄС звернулося з листом до Шкарлета, у якому нагадало йому про те, що ЄС в попередні роки виділив його Міністерству більше € 200 млн.
На підставі цього ЄС вважає важливим збереження шести директоратів Міносвіти, у якому працюють чиновники, які отримують зарплату від зарубіжних кредиторів України, йдеться в листі.
Нагадаємо, що депутати Верховної Ради, які домагаються виведення Національного банку й антикорупційних органів з-під контролю зарубіжних кредиторів України, можуть втратити право на вільний в’їзд до країн Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *