У Росії істерична реакція на Кримську платформу

Російська влада нервово і навіть істерично реагує на Кримську платформу. Це підтверджує, що Україна перебуває на правильному шляху, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на прес-конференції після переговорів з главою МЗС Словенії Анже Логаром в Києві у вівторок, 16 березня.

“Я вважаю, що сім років після початку незаконної окупації Криму РФ, після всіх тих системних порушень прав людини, які здійснила Росія на окупованих територіях, це не тільки політично і юридично, а й морально правильно підтримати Кримську платформу. І та нервова, а місцями навіть істерична реакція на Кримську платформу, яку ми чуємо з Росії, підтверджує, що ми на правильному шляху. Крим був, є і буде Україною”, – сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що саме прийняття стратегії щодо деокупації Криму вже є величезним кроком вперед і нагадав, що з 2014 року в Україні не було жодного документа, який би комплексно зводив всі кроки і підходи, необхідні для деокупації Криму.

“На виконання стратегії уряд затвердить детальний план заходів про те, що буде робитися саме. Цей план заходів буде складатися з двох блоків. Перший – це внутрішня політика, і друге – це те, що потрібно зробити в зовнішній політиці. За міжнародний аспект буде відповідати Міністерство закордонних справ. І тут, безумовно, ключовою ініціативою є запуск Кримської платформи”, – пояснив Кулеба.

Напередодні МЗС РФ попередило учасників Кримської платформи. Участь країн в Кримській платформі Москва буде розглядати як недружній крок щодо Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *