Шмигаль розповів у Раді про плани щодо вакцинації

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 18 грудня, розповів про плани вакцинації від коронавірусу.
Так, за його словами, Україна може отримати перші вакцини вже в лютому.
“У березні очікується перша партія з 8 млн доз вакцини для 4 млн українців у рамках ініціативи COVAX. Кошти на закупівлю вакцини закладені до держбюджету”, – сказав Шмигаль.
Прем’єр повідомив, що на наступному тижні Кабмін затвердить національний план вакцинації від коронавірусу.
Попередньо, план передбачає вакцинацію 50% населення.
Також він назвав пріоритетні групи на вакцинацію: медичні працівники, включаючи осіб, які беруть безпосередню участь у протидії COVID-19, військовослужбовці, які беруть участь в ООС, працівники соціальної сфери, особи, які проживають в установах з надання довгострокового догляду та підтримки, і персонал таких закладів, працівники критично важливих структур державної безпеки, включаючи ДСНС, Національну поліцію, Національну гвардію, військових ЗСУ, МВС, вчителі та інші працівники сфери освіти, літні люди 60 років і старше, які перебувають у групах ризику.
“Серед відповідних груп поетапність розгортання вакцинації, залежно від кількості отриманих вакцин”, – зазначив Шмигаль.
Перші вакцини в лютому отримають медики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *