СБУ підозрює в корупції майже 700 чиновників

В Офісі генерального прокурора відбулася нарада з керівництвом Служби безпеки України, на якій обговорили діяльність спецслужби. Так, з початку року підозри у корупційних злочинах отримали 679 чиновників. Про це повідомляє прес-служба ОГП в середу, 28 жовтня.
Генпрокурор Ірина Венедіктова зазначила, що СБУ досягла непоганих результатів.
“З точки зору викриття таких правопорушень у Служби безпеки України, дійсно, є динаміка і результати. Ми повинні блокувати і руйнувати цілі корупційні схеми. Перемога в цій боротьбі можлива лише при комплексному підході. Крім цього, треба зосередитися на відшкодування збитків у цій категорії справ”, – сказала вона.
У свою чергу, глава СБУ Іван Баканов повідомив, що з початку року було відкрито 510 кримінальних проваджень за корупційними злочинами, повідомлено про підозру 679 особам, 104 людини засуджені і 143 посадових особи звільнені зі своїх посад. Він зазначив, що саме в органах влади виявлено найбільше корупційних правопорушень.
Раніше СБУ викрила схему з розмитнення імпортних автомобілів за участю посадових осіб Поліської митниці. Щомісячний оборот становив 400 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *