Кулеба назвав пріоритети для МЗС на наступний рік

Міністерство закордонних справ України у 2021 році зосередить свою роботу на кількох напрямках. А найбільшою інтригою стануть відносини Києва і Вашингтона. Про це в середу, 16 грудня, сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на дискусії, організованій центром Нова Європа, повідомляє Інтерфакс-Україна.
“Це буде рік закордонних українців. Ми будемо дуже серйозно працювати над підвищенням ефективності взаємовідносин із закордонними українцями. Будемо продовжувати рухатися по азіатському треку. Будемо займатися Африкою більш предметно, ми багато аналітики провели в цьому році по Африці, і тепер ця аналітика має перетворитися в політику. І дуже віримо, що у нас відбудуться важливі прориви у двосторонніх відносинах з низкою країн, з країною Латинської Америки, з однією азіатською країною. Будемо активно над цим працювати”, – сказав Кулеба.
За словами міністра, пріоритетною буде тема протидії агресії РФ і запуск Кримської платформи.
“Тема протидії російській агресії на всіх фронтах. Це буде рік запуску Кримської платформи, це буде новий елемент у всій архітектурі протидії російській агресії”, – зазначив він.
Також Кулеба висловив переконання в тому, що партнерство України і США посилиться у 2021 році.
“Безумовно, ще в наступному році буде велика інтрига і тема – це відносини зі Сполученими Штатами, усі стежитимуть, писатимуть, коментуватимуть. Це буде дуже цікаво. Але я переконаний, що в результаті цієї співпраці ми станемо ще сильнішими і наше партнерство зі Сполученими Штатами поглибиться”, – додав міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *