Кабмін затвердив проект держбюджету-2021

Мінфін вніс на розгляд Кабміну проект держбюджету на 2021 рік, повідомляє прес-служба відомства в понеділок, 14 вересня.
“Проект держбюджету на 2021 рік внесено на розгляд Верховної Ради вчасно”, – йдеться в повідомленні.
Згідно із законодавством, проект держбюджету повинен бути поданий на розгляд парламенту до 15 вересня.
При цьому Мінфін не публікує показники майбутнього бюджету, але називає його пріоритети, серед яких: підвищення мінімальної зарплати, якісна освіта, доступна медицина, протидія пандемії і COVID-19, вакцинація, турбота про старість (допомога пенсіонерам 75+), надійна оборона і безпека, велике будівництво (дороги), зручна транспортна інфраструктура (нові пасажирські вагони), розвиток культури, підтримка спорту високих досягнень, масштабна цифровізація економіки, заможні регіони.
Пізніше представник уряду в Раді Василь Мокан повідомив, що Кабмін схвалив на позачерговому засіданні проект держбюджету на 2021-й рік.
“Сьогодні вранці на позачерговому засіданні Кабмін прийняв проект закону Про Державний бюджет України на 2021 рік. Прийняття проекту бюджету урядом відбулося згідно з графіком бюджетного процесу – до 15 вересня документ повинен бути переданий на розгляд Верховної Ради”, – написав Мокан у Facebook.
Відзначимо, в Кабміні розраховують, що після 7,5% дефіциту держбюджету в поточному році, в наступному він складе 6%, а ще через два роки знизиться до 3%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *