Кабмін планує взяти $300 млн COVID-кредиту МБРР

Україна планує отримати 300 млн доларів кредиту МБРР для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це заявив представник Кабміну в Раді Василь Мокан у Facebook у понеділок, 23 листопада.
Уряд схвалив проект розпорядження президента про делегацію України для участі в переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Документом передбачається визнати доцільним залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проекту Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19 і залучити 300 млн доларів для проекту Модернізація системи соціальної підтримки населення України.
“Позика надасть можливість уряду залучити додаткові кошти для поліпшення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні”, – пояснив Мокан.
Для цього планується:
  • введення надзвичайних грошових трансфертів для осіб і домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу за пандемії COVID-19;
  • підтримки бідних домогосподарств за допомогою існуючої в країні Програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • зміцнення систем і інститутів надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *