ЦВК попередила про затяжний підрахунок голосів

Підрахунок результатів голосування на майбутніх місцевих виборах і оформлення цих результатів займуть дуже багато часу у дільничних комісій. Про це в середу, 21 жовтня, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву Центральної виборчої комісії.

ЦВК прогнозує труднощі при заповненні протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, оскільки внесення повних назв місцевих організацій політичних партій і фамільних даних кандидатів у депутати в один екземпляр протоколу займає близько 1 годину 40 хв. – якщо секретарю комісії диктує ПІБ кандидатів інший член комісії.

Щоб спростити процес, ЦВК прийняла постанову, згідно з якою повні назви місцевих організацій партій та ПІБ кандидатів будуть надруковані для зменшення часу оформлення протоколу.

“Підрахунок голосів виборців 25 жовтня стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим”, – наголошується в повідомленні ЦВК.

Як повідомлялося раніше, Національна поліція відкрила 448 кримінальних проваджень щодо порушень, пов’язаних з майбутніми місцевими виборами в Україні.

З них 217 кримінальних проваджень пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 231 – з порушенням виборчого процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *