У МОН кажуть про кризу якості підручників з 2014 року

У попередні шість років якість підготовки шкільної навчальної літератури, що друкується державним коштом, була значно знижена.

Про це заявили у Міністерстві освіти і науки, коментуючи черговий випадок можливої помилки авторів одного зі шкільних підручників для 10 класу.

Зокрема, у МОН наголошують, що останніми роками в підручниках були допущені помилки, неточності, в них міститься недоречна інформація тощо.

«З метою подолання цієї кризи якості шкільних посібників та підручників, яка спровокована непрофесіоналізмом або халатністю окремих екс-чиновників, МОН перед ІМЗО поставило першочергові завдання щодо кардинальної зміни механізму відбору підручників, які друкуватимуться за державні кошти», – зазначають у відомстві.

Водночас у Міносвіти зауважують, що якість шкільних підручників сьогодні є одним із пріоритетів роботи команди міністерства, а вповноважені структурні підрозділи відомства опрацьовують варіанти виправлення помилок та вживають заходів щодо недопущення такого в майбутньому.

За словами в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, діти не повинні страждати через помилки дорослих.

«Тим, хто нівелював пріоритети якості підручників, має бути хоч трохи соромно. Наше завдання сьогодні — комплексно розв’язати накопичені проблеми та забезпечити школярів підручниками якісного та цікавого змісту», – зазначив очільник МОН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *