Тренерів навчать попереджати дискримінацію через спорт

Учителів фізкультури та тренерів футбольних команд запрошують узяти участь у проєкті «Football for everyone», який покликаний боротися з гомофобією, трансфобією та дискримінацією через залучення до спорту, зокрема до футболу.

За словами організаторів, дискримінація людей за їхньою гендерною ознакою все ще є актуальною проблемою суспільства. Тому завдання проєкту – вплинути на рівень дискримінації в спорті, що стосується гендерної рівності та сексуальної орієнтації та надати інструменти для боротьби проти дискримінації.

Участь у проєкті можуть узяти вчителі та тренери, які мають бажання здобути знання, поділитися власним досвідом, реалізовувати зміни в місцевій громаді та впроваджувати нові методики.

Обов’язковою умовою участі є проведення локального проєкту щонайменше для 15 школярів. Під час його реалізації випускники проєкту застосовують отримані знання та навички на практиці. Так жителі регіонів мають можливість долучитися до неформальної освіти.

Проєкт передбачає проведення 7 онлайн-сесій про гендерну рівність, боротьбу з гомофобією, дискримінацію, рівність у спорті та психологію. Навчальні заняття з учасниками відбуватимуться онлайн через застосунок Zoom.

Після завершення навчання учасники мають провести власні сесії з учнями чи командами, яких вони тренують.

Таким чином, проєкт матиме три етапи:

  • 29 січня – 10 лютого – прийом анкет;
  • 15–24 лютого – навчальна частина;
  • 24 лютого – 12 березня – реалізація локальних проєктів.

Подати анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOLqPocpo8XkEUG6Q62EOhSD1BB4QAB7_OwLIEtGlUyQlrfg/viewform

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *