Стартував відбір на грантову програму «Всесвітні студії»

Фонд Віктора Пінчука розпочав 12-й конкурсний відбір учасників грантової програми «Всесвітні студії», яка надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами у 200 кращих університетах світу.

Метою грантової програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

У першу чергу підтримка надається тим аплікантам, хто планує навчання в особливо важливих для розвитку України галузях: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища.

Також фонд може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Потенційні апліканти програми «Всесвітні студії» мають бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу, мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету і бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів обраної магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання восени 2021 року.

Окрім того, аплікантам необхідно мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні та мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Грантове забезпечення від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати мають бути зараховані на обрану магістерську програму та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Гранти від Фонду передусім покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.

Більшість грантів покриватиме до 60% всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період, який може складати 1-2 роки. Студенти мають профінансувати решту витрат власним коштом або отримати додаткову стипендію.

Апліканти, які вступили в Кембриджський університет, на правовий факультет Пітсбургського університету, на аграрний факультет Єврейського університету міста Єрусалим або на Факультет політичних наук Університету Йорку матимуть змогу отримати решту коштів на навчання від благодійних фондів, що підтримують ці навчальні заклади. Це можливо завдяки угодам щодо спільного фінансування навчання студентів у рамках програми «Всесвітні студії», укладених Фондом Віктора Пінчука з цими університетами.

Прийом документів триватиме на сайті програми до 15 травня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *