Стартував конкурс наукових досліджень та розробок

Триває щорічний конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок. Взяти участь у конкурсі можуть заклади вищої освіти та наукові установи, які належать до сфери управління МОН.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

За інформацією відомства, виконання та фінансування досліджень за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» розпочнеться з 2021 року.

Відповідно до наказу МОН, перший етап конкурсу відбудеться до 25 листопада 2020 року в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах».

Потім з 2 до 25 грудня триватиме розгляд та затвердження результатів експертизи проєктів досліджень і розробок на засіданнях секцій за фаховими напрямами та на засіданні Наукової ради МОН.

Мінімальна вартість на рік дослідження або розробки, які плануються, становить 300 тисяч грн, а максимальна – півтора мільйона грн.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що перевага буде надаватися проєктам, спрямованим на підвищення обороноздатності і національної безпеки держави, а також таким, що мають прикладні результати подвійного використання.

Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 8 січня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *