Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ почнеться в травні

Згідно з Умовами прийому до закладів вищої освіти в 2021 році реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови та Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) розпочнеться 11 травня та триватиме до 03 червня 2021 року.

У 2021 році єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) повинні скласти усі абітурієнти, які мають намір вступати в магістратуру незалежно від обраної спеціальності магістратури. Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник планує брати участь у конкурсному відборі.

Якщо вступник бажає взяти участь одночасно у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право», а також за іншими спеціальностями на які необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, він реєструється приймальною комісією того закладу вищої освіти, який здійснює набір на навчання за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право».

Лише окремі категорії вступників, перелік яких визначений Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році, мають право вступати до магістратури за результатами вступних іспитів замість ЄВІ та ЄФВВ.

Для підготовки до тестування майбутні учасники ЄВІ та ЄФВВ, мають можливість скористатись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, розробленим Освіта.ua.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *