Офіційне відкриття першого в Україні проєкту на базі державного вишу

Сергій Шкарлет, міністр освіти та науки України, відкрив  у Харкові Інноваційний кампус (Innovation Campus) Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Це перший проєкт в Україні, що поєднує IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг.

 – Важливо, що держава, соціально-відповідальний бізнес і заклади освіти спільно реалізують сучасні проєкти, які впливають на становлення економіки країни, – вважає міністр.

Офіційне відкриття першого в Україні проєкту на базі державного вишу, який об’єднає IT-навчання з іншими бізнес-елементами.

Спеціальності : «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки», “Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека»,  «Інформаційні системи та технології» мають зараз практичну пратформу для того, щоб з’єднати навчальні та практичні проєкти.

Проєкт об’єднує  високий рівень теоретичної підготовки класичної університетської освіти та отримання актуальних навичок (технічних, економічних та комунікативних) реалізації реальних практичних завдань за допомогою проектного навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *