МОН гармонізує галузі знань з міжнародним класифікатором

Міністерством освіти і науки розроблений проєкт постанови , яким запропоновано гармонізувати перелік галузей знань та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої та фахової передвищої освіти в Україні, згідно з Міжнародною стандартною класифікацією освіти (ISCED-F 2013).

Відповідний проєкт документа винесений на громадське обговорення.

Гармонізацію національного Переліку галузей знань та спеціальностей з Міжнародною стандартною класифікацією освіти планується здійснити з метою забезпечення міжнародної кодифікації освітніх програм, міжнародної академічної мобільності студентів і науково-педагогічних та педагогічних працівників, а також покращення умов для залучення іноземних студентів.

«Сьогодні система української вищої освіти активно інтегрується у світовий освітній простір. Документ має забезпечувати належну ідентифікацію профілю освітніх програм підготовки фахівців у системі координат Міжнародної стандартної класифікації освіти», – зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Громадське обговорення документа триватиме до 3 лютого. Зауваження та пропозиції можна надсилати за адресою: [email protected] (державний експерт директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олена Врублевська).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *