В Україні може з’явитися нова мережа індустріальних парків

Холдинг Isatex Invest Group (Мелітополь Запорізької області) має намір створити в Україні мережу індустріальних парків, повідомляє ІА «Інтерфакс-Україна».

За словами Олексія Фокарді, СЕО Isatex Invest Group, компанія вирішила побудувати ще більш ніж 10 індустріальних парків на додаток до існуючого (ІП «Мелітополь» на території колишнього заводу «Рефма»).

«Прийнято рішення про створення мережі індустріальних парків – вже є земельні ділянки: у Запоріжжі 17 гектарів, і ми вже почали роботу, в Синельниківському районі Дніпропетровської області розробляємо 29 гектарів, в Київській області – 21 гектар. Тобто в планах – створити мережу з півдня на північний захід по діагоналі, 10+ індустріальних парків», – розповів він.

На сьогодні компанія продовжує розробку проекту реновації колишнього заводу на 84 000 кв. м в Мелітополі. Індустріальний парк запущено в 2018 році, він складається з кількох секторів – промислового, логістичного, ділового, агропереробного та зони соціальних і культурних проєктів. Площа парку – більш ніж 16 гектарів. Згідно з концепцією, інвестиції в нього складуть 250 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *