Підписані нові договори оренди в ТРЦ Nikolsky

Підписані договори оренди між ТРЦ Nikolsky і магазинами Jack Wolfskin, Марафон і Aromateque. Загальна площа Jack Wolfskin складе 107 кв. м, Марафон – 327 кв.м, Aromateque – 105 кв.м.

Jack Wolfskin – відомий німецький виробник. Зараз продукція компанії включає екіпіровку і спорядження туристичної спрямованості: одяг, взуття, рюкзаки, спальні мішки таін. Така спрямованість робить бренд Jack Wolfskin популярним у всьому світі.

Марафон – мережа магазинів одягу, взуття і аксесуарів для активного відпочинку. Тут також представлений ряд продукції для повсякденного життя.

Aromateque – сучасний концептуальний простір, присвячений нішевій парфюмерії і косметиці. Останні тенденції ольфакторного світу представлені в унікальному поєднанні із сміливими арт- ідеями і актуальним дизайном магазинів.

Нагадаємо, що раніше в торговому центрі Nikolsky були підписані договори з Calzedonia Group, Esprit, Swarovski, Megasport, “Будинок іграшок”, “Сiльпо”, Foxtrot, LC Waikiki, Multiplex, Sport Life та ін.

ТРЦ Nikolsky розташований у центрі Харкова, на вул. Пушкінський, 2. Загальна площа торгового центру складає 106 тис. кв. м, торгова – 53 тис. кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномест.

ТРЦ Nikolsky встановив Національний рекорд України – “Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі”. Головним архітектором комплексу є ТАМ “А.В.Пашенько”. Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Девелопер проекту – Budhouse Group.

Джерело: https://plus3.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *