Перший вертикальний сад від Стефано Боері відкрився в Китаї

У Китаї в місті Хуанган відкрився міський комплекс Easyhome Huanggang Vertical Forest City Complex від італійського архітектора Стефано Боері.

Об’єкт займає площу в 4,5 гектара та містить п’ять веж, відведених під житло, комерційні приміщення, готель.

Дві із п’яти веж, які мають житлове призначення, спроєктовані як вертикальні сади. На них висаджено 404 дерева, 4620 чагарників, 2408 кв. м вкриті багаторічними рослинами. Все це місцеві види, вони поглинають 22 тонни CO2 на рік і виробляють 11 тонн O2 на рік.

За словами студії, цей проєкт є новим видом вертикального саду, який поєднує відкриті та закриті балкони. До цього вертикальні сади від Стефано Боері мали лише відкриті балкони.

«В останні роки в Китаї ми спостерігаємо великий інтерес до озеленення як інструмента для поглинання дрібного пилу, що є одним з основних чинників забруднення повітря в містах», – сказав Стефано Боері.

Так, у Китаї в місті Нанкін будується ще один вертикальний сад цього архітектора – Nanjing Vertical Forest. Це дві вежі заввишки 200 і 108 метрів, де розмістяться офіси, готель, школа зеленої архітектури тощо. На фасадах цих будівель буде висаджено 27 місцевих видів рослин, 600 великих і 200 середніх дерев, понад 2500 кущів тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *