Компанія A Development відреставрувала площу перед станцією метро «Арсенальна»

Девелоперська компанія A Development завершила реновацію та відкрила для відвідування публічний простір перед столичною станцією метро «Арсенальна».

Як розповів Олексій Баранов, засновник A Development, сумарні інвестиції в першу чергу реновації площі становили 22 мільйони гривень. Бюджетні кошти на цей проєкт не були витрачені.

Реконструкція площі тривала 3 місяці. Під час ремонтних робіт бруківку замінили на 4000 м2 клінкеру, на площі з’явилося 270 погонних метрів лав для відпочинку та зовнішнє енергозбережувальне освітлення.

Співінвестором реконструкції виступила компанія UDP під управлінням інвестиційної компанії Quarter Partners. Концепцію проєкту реновації площі розробила AVG Group.

Крім площі перед станцією метро «Арсенальна», компанія A Development з партнерами відреставрувала Микільську браму Київської фортеці та прилеглу до неї територію. Будівля стане багатофункціональним комплексом і водночас збереже статус пам’ятки архітектури.

Девелоперська компанія A Development розпочала роботу у 2017 році. Її головним напрямом діяльності є повний цикл розвитку проєктів житлової нерухомості, а також комерційної та соціальної інфраструктури.

Джерело: https://commercialproperty.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *