Екс-співвласник мережі «МегаМаркет» запускає новий проєкт – гіпермаркети Ultramarket

Олег Вишняков проведе ребрендинг двох супермаркетів «МегаМаркет» на Ultramarket і відкриє ще два нових магазини до кінця року – повідомляє Асоціація рітейлерів України з посиланням на «НВ».

Олег Вишняков створює нову продовольчу мережу Ultramarket без колишнього партнера Віктора Юшковського, з яким вони розділили бізнес. Раніше вони разом побудували групу «АДС», що керувала продовольчою мережею гіпермаркетів «МегаМаркет», ТРЦ «Термінал» (Бровари), «Ультрамарин», аутлет-центром «Мануфактура» (Ходосіївка), мережею кінотеатрів «Батерфляй» та іншими активами. У 2017 році партнери вирішили розділити бізнес, і зараз Олег Вишняков створює свою мережу гіпермаркетів Ultramarket. Віктор Юшковський, як очікується, продовжить використовувати у своїх магазинах бренд «МегаМаркет».

У 2017 році частина бізнесів загальної групи «АДС» – ТРЦ «Термінал» і аутлет-центр «Мануфактура» дісталися Віктору Юшковському, а Олег Вишняков став одноосібним власником столичного ТРЦ Cosmopolite Multimall (колишній «Більшовик») і готелю з аналогічною назвою, офісного центру на вул. Сурикова, 3-А, в якому працює «МегаМаркет», ТРЦ «Ультрамарин» і будівлі біля станції метро Почайна (де раніше працював «МегаМаркет», а нині працює флагманський магазин Rozetka). Партнери розділили мережу «МегаМаркет» і кінотеатрів «Батерфляй» (їх перейменували на «Кіноман).

Перший магазин нової мережі Ultramarket відкриється в Києві в середині травня в ЖК San Francisco Creative House на проспекті Перемоги в Києві. Також бізнесмен планує провести ребрендинг ще двох гіпермаркетів у ТРЦ Cosmopolite і на вул. Сурикова, 3-А. У грудні під брендом Ultramarket повинен почати роботу магазин на вул. Глибочицькій (на місці закритого «Ельдорадо»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *