Бюро Zaha Hadid Architects оприлюднило візуалізації станцій метро у Дніпрі

У 2025 році в Дніпрі мають розпочатися пасажирські перевезення на трьох нових станціях міського метрополітену. Усі вони розроблені міжнародним архітектурним бюро Zaha Hadid Architects.

Йдеться про станції метро «Театральна», «Центральна» та «Музейна». Їх будівництво почалося у 2016 році, коли стартували земельні й інженерні роботи з розширення міської лінії метро.

Як йдеться на сайті бюро Zaha Hadid Architects, «павільйони станцій складаються з безлічі тонких конструкційних оболонок, виготовлених із переробленої сталі, отриманої на місцевих ливарних заводах Дніпра. Скульптурні форми павільйонів демонструють досвід міста в галузі обробки сталі. Кожен вхідний павільйон – це легко впізнаваний орієнтир, що вказує на доступ до міського метро».

Дизайн касових залів унікальний для кожної станції, а внутрішні вестибюлі, коридори та перони об’єднані єдиною формальною та просторовою логікою.

Інтер’єри виконані відповідно до концепції інтуїтивної навігації, покликані зорієнтувати та направити пасажирів у кожній станції.

Метрополітен у Дніпрі відкрито у 1995 році. Він містить шість станцій, загальна протяжність становить 7,8 кілометра. Завдяки відкриттю нових станцій протяжність лінії зросте на чотири кілометри. Генпідрядник з їх будівництва – компанія Limak.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *