Бюро NBBJ розробило проєкт нової штаб-квартири для Amazon

Міжнародна архітектурна компанія NBBJ спроєктувала скляну вежу спіральної форми для інтернет-ритейлера Amazon. Ця споруда під назвою The Helix стане частиною нової штаб-квартири Amazon HQ2 в Арлінгтоні (США).

Зовні вежа The Helix буде вкрита деревами та пішохідними доріжками, всередині розмістяться сади, конференц-центр на 1500 осіб тощо.

Загалом комплекс Amazon HQ2, крім спіральної вежі, також передбачає зведення трьох офісних будівель на 260 000 кв. м, облаштування громадського простору, де будуть розташовані магазини, ресторани, фермерський ринок тощо. Проєктом передбачена стоянка для велосипедів і установка точок зарядки електромобілів.

NBBJ прагне отримати екологічний сертифікат Gold LEED для Amazon HQ2 і планує повністю використовувати відновлювані джерела енергії.

У бюро повідомили, що сподіваються отримати схвалення на будівництво Amazon HQ2 у цьому році та почати будівництво у 2022 році.

Компанія NBBJ відома іншим проєктом для Amazon – бюро є автором куполоподібних скляних будівель The Spheres для штаб-квартири Amazon у Сіетлі (США). Вони були відкриті на початку 2018 року. В них розташовані офісні приміщення й оранжереї, конференц-зали, торгові площі.

Джерело: Commercial Property

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *