Boss і Ultrashop відкриють магазини в харківському ТРЦ Nikolsky

Підписані договори оренди між ТРЦ Nikolsky і мережами Boss і Ultrashop. Обидва магазини будуть розташовані на першому поверсі торгового центру. Загальна площа магазину Boss складе 264 кв.м, Ultrashop – 366 кв.м.

Boss – лінія німецького бренду Hugo Boss. Взуття, аксесуари і одяг марки відрізняють класичний дизайн, стримана кольоровагамма і ексклюзивні матеріали.

Ultrashop представляє в Україні 7 брендів: Levi’s, Guess, Baldinini, Karl Lagerfeld, Boss by BOSS, HUGO і Superdry.

Нагадаємо, що раніше в торговому центрі Nikolsky були підписані договори з Calzedonia Group, Esprit, Swarovski, Megasport, “Будинок іграшок”, “Сiльпо”, Foxtrot, LC Waikiki, Multiplex, Sport Life та ін.

ТРЦ Nikolsky розташований у центрі Харкова, на вул. Пушкінський, 2. Загальна площа торгового центру складає 106 тис. кв. м, торгова – 53 тис. кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномест.

ТРЦ Nikolsky встановив Національний рекорд України – “Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі”. Головним архітектором комплексу є ТАМ “А.В.Пашенько”. Концепція і дизайн інтер’єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra. Девелопер проекту – Budhouse Group.

Джерело: https://plus3.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *