Apple покарала виробника iPhone, який перестав видавати зарплати робітникам

Компанія Apple призупинила передачу замовлень тайваньському збирачеві iPhone – Wistron, якому належить фабрика в індійському штаті Карнатака. Про це повідомляє Bloomberg.
Таке рішення було прийнято після того, як минулого тижня майже тисяча робітників розгромили завод та офіси Wistron через невиплату зарплати. Загальний збиток склав близько семи мільйонів доларів. Після розгрому поліція штату заарештувала 128 осіб, ще 300 були затримані для допиту.
Видання зазначає, що при прийомі на роботу робітникам обіцяли зарплату в 21 тисячу рупій (286 доларів), потім оплата знизилася до 16 тисяч рупій на місяць (217 доларів), а потім і зовсім до 12 тисяч рупій (163 долара).
“Співробітники Apple і найняті Apple незалежні аудитори цілодобово працювали над розслідуванням проблем, що виникли на підприємстві Wistron в Нарасапуре. Поки ці розслідування тривають, наші попередні висновки вказують на порушення нашого Кодексу поведінки постачальників. Це призвело до затримок виплат деяким працівникам у жовтні і листопаді. Ми помістили Wistron на випробувальний термін, і вони не будуть отримувати від Apple ніяких нових замовлень, поки не виправлять ситуацію”, – йдеться в заяві компанії.
У свою чергу Wistron визнала, що деяким працівникам заводу не платили як потрібно.
“Компанія прийняла рішення звільнити топ-менеджера, який курирував бізнес фірми в Індії”, – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *